Nastavlja se očajno suđenje u hrvatskom nogometu. Cibalia je opet osjetila kako je primiti nevjerojatnu pogrešku sudaca…

Cibalia oštećena!

Cibalia se borila za ostanak, ali zbog suca će se pričati ‘što bi bilo kad bi bilo’ jer su momci iz Vinkovaca trebali imati vodstvo 0:1. Prvi dio završio je bez pogodaka, a onda smo u drugom dijelu napokon gledali ozbiljniji nogomet.

Igrala se 73. minuta, a stoper Cibalije, Vinko Soldo, postigao je pogodak za vodstvo gostiju, no pomoćni sudac signalizirao je zaleđe?! Na snimci se vidi kako nije bilo zaleđa. Već u idućem napadu Lokosi su zabili preko Majera.

Josip Barišić zatim je promašio jedanaesterac, ali je minutu poslije postigao pogodak za 1:1. U 83. minuti Valentić pogađa za 2:1.

No, sada će se itekako pričati kako je Cibalia trebala imati vodstvo od 72. minute, ali suci su još jednom pokazali zašto naših nema u europskim utakmicama. Ne postoji kvaliteta za to…

TOTALNI KAOS U SPORTINGU: Nećete vjerovati tko je naredio napad na igrače!