Izgleda kako Milan očito ne želi igrati Europu! Utakmicu Pescara – Milan 1:1 obilježila je katastrofalna pogreška Gigija Donnarumme i braniča Palette…

Milan dominirao ali ostao bez pobjede

Nesretni autogol Palette stigao je već u 12. minuti. Milan se uspio vratiti u 41. minuti pogotkom našeg Pašalića. No to je bio i konačan rezultat.

Remi protiv Pescare ozbiljan je udarac za ambicije Rossonera koji su najavljivali igranje u Europi iduće sezone. To će ipak izgleda biti Atalanta koja je ugodno iznenađenje u Serie A. Oni su danas razbili Genou 0:5. Gasperini i momci rade sjajan posao, a u visokoj pobjedi zablistao je Alejandro Gomez koji je postigao hat trick.