Liverpool je sinoć odradio teško gostovanje kod Watforda, a junak utakmice postao je veznjak Emre Can, koji je zabio jedini pogodak na utakmici… i to kakav!

Emre ni sam ne vjeruje

Bila je to vrlo neizvjesna utakmica, a navijači Liverpoola posebno pamte posljednje sekunde utakmice! Naime, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Prodl je odlično opalio, navijačima Liverpoola stao je dah, ali lopta se odbila od grede i ostalo je 1:0 za goste.

Trenutak odluke dogodio se pri samom kraju prvog poluvremena. Sudac je pokazao tri minute nadoknade, a Emre Can je pogodio u drugoj minuti.

“Vidio sam da imam prostora, utrčao i kad sam shvatio da mi dolazi lopta prvo sam pomislio da ću je udariti glavom. No u zadnji trenutak sam se predomislio, instinktivno sam reagirao i zabio škaricama prekrasan gol”, oduševljen je Can.

Njemački veznjak zabio je čudesne škarice i donio pobjedu ‘redsima’ 1-0, šokirao navijače Watforda.

Luda borba za LP

I baš taj pogodak mogao bi značiti jako puno Liverpoolu s obzirom da trenutno gledamo nevjerojatnu borbu za mjesta koja vode u Ligu prvaka. Chelsea i Tottenham su nedostižni, ali ispod njih vodi se prava bitka.

Liverpool sada 69 bodova (35 utakmica), a slijede Manchester City sa 66 (34 utakmica) i Manchester United sa 65 (34 utakmica). Mnogi su čak otpisali Arsenal koji je na samo 60 bodova, ali imaju samo 33 odigranih utakmica.