Večeras su odigrani preostali prvi susreti četvrtfinala Lige prvaka. Real je na krilima Ronalda dobio Bayern usred Munchena, dok je Atletico Madrid kod kuće srušio Leicester. Ranije u 18:45 Monaco je iznenadio BVB 3:2.

Atletico dominirao

Atletico Madrid imao je čak 15 šuteva na gol Leicestera, ali rezultatski je to na kraju vrlo mršavo. Atletico je pobijedio samo 1:0 unatoč strašnoj dominaciji.

Junak susreta je njihov najbolji igrač, Griezmann, koji je u 28. minuti uspješno realizirao jedanaesterac.

Ronaldo do 100. pogotka

Puno više očekivalo se u drugoj utakmici, a i s razlogom. Dvoboj dvije mega momčadi Bayerna i Real Madrida ispunili su naša očekivanja. Bayern je u prvom poluvremenu vodio 1:0 preko Vidala, a isti igrač nije uspio realizirati jedanaesterac. Loptu je poslao daleko na tribine Allianz Arene.

Odmah na početku drugog dijela Ronaldo već u 47. minuti izjednačuje rezultat. Veliku glupost napravit će Javi Martinez, koji će u samo tri minute dobiti dva žuta kartona (58. i 61. minuta). I tako ostaviti svoju momčad na cjedilu.

Cristiano Ronaldo će u 77. minuti sjajno probušiti Neura te mu kroz noge zakucati za veliki preokret.