Na Rujevici se igra veliki derbi između Rijeke i Dinama. U pitanju je utakmica 23. kola koja se trebala igrati prije točno deset dana, ali je odgođena zbog jakog vjetra.

Ludi početak

Dinamo je poveo u 17. minuti preko Gavranovića. Olmo je sjajno probio po desnoj strani, a onda još bolje ubacio za Gavranovića koji u padu lijepo pogađa za 0-1. Domaći navijači su poludili nakon tog pogotka. Vodstvo gostiju trajalo je samo dvije minute…

Heber koristi pogrešku Dinamovog vratara. Livaković je očajno izveo gol-aut, a lopta se nakon njegovog duela sa Čolakom odbila do strijelca pogotka. A u 26. minuti Lešković dobiva drugi žuti karton i Dinamo ostaje bez jednog igrača.

U 49. minuti bivši igrač Dinama, Pavičić, dovodi Rijeku u vodstvo. Desetak minuta kasnije Heber postiže svoj drugi pogodak i donosi Rijeci veliko vodstvo.