U 18. kolu Primere igrali su Sevilla i Real Madrid, a junak večeri bio je Stevan Jovetić koji je u 92. minuti donio veliku pobjedu domaćoj momčadi.

Jovetić joker s klupe

Real je poveo u 67. minuti, a oda pravi show pred sam kraj utakmice. Prvo je kapetan Reala, Sergio Ramos, autogolom izjednačio utakmicu u 85. minuti.  Stevan Jovetić, novopridošlica iz Intera, ulazi u igru u 69. minuti.  Njegovim ulaskom Sevilla je proradila i imala nekoliko prilika, a pravi šok donosi u 92. minuti te pogađa za 2:1

Napadač Crne Gore ne samo što je donio Sevilli velika tri boda već je prekinuo nizu nepobjedivosti “Kraljeva”.  Real je i dalje prvi sa 40 bodova, ali utakmicom manje. Slijede Sevilla sa 39 te Barcelona sa 38 bodova.