Iza Bilića je lud početak godine. Sredinom prosinca su čak imali niz od 3 pobjede, ali onda je stigao niz od 3 poraza, u koji je uključen sramotni poraz od Manchester Citya u FA Kupu 0:5.

I u najgorem trenutku je stigao nož u leđa za našeg bivšeg izbornika. Naime, najbolji igrač West Hama je odlučio da više ne želi igrati za “Čekičare” te je zatražio odlazak.  Ipak, to nije poremetilo momčad koja je pokazala danas kako može i bez najboljeg. Doslovce su pregazili Crystal Palace 3:0.

Bilićeve trupe puno konkretnije

Domaćin je stigao do vodstva u 68. minuti golom Sofianea Feghoulija nakon sjajne asistencije Michaila Antonia. Deset minuta kasnije Antonio je uposlio i Andyja Carrolla koji je prekrasnim ‘škaricama’ povisuje vodstvo.  Konačan udar Bilićeva momčad je zadala suparniku u 86. minuti nakon brze kontre koju je realizirao Manuel Lanzini. Argentincu je asistirao Antonio koji je s tri asistencije bio jedan od najboljih igrača susreta.