Juventus je sinoć srušio Barcelonu 3:0 i prvo ime susreta svakako je Paulo Dybala, ali i legendarni Buffon ima ogromne zasluge…

Buffon spasitelj

Igrala se 21. minuta kada Messi prekrasnim dodavanjem gurnuo Iniestu u gotovo savršenu poziciju za postizanje pogotka. Iniesta je izašao sam pred Buffona i činilo se kako će Barcelona izjednačiti, ali Buffon prekrasnom reakcijom brani udarac igrača Barcelone.

Utakmica je mogla otići u drugom smjeru da je Barca postigla taj pogodak. A onda stigla ona tipična kazna! Juventus je nakon samo jedne minute povisio na 2:0 i Barcelona se očito raspala.

Policija potvrdila da je nogometaš Borussije, Marc Bartra, teže ozlijeđen! Pronađeno pismo na mjestu napada