ZAŠTO GA NIJE BILO NA SP?: Lacazzete fenomenalnim zgoditkom načeo Everton!

U posljednjem dvoboju šestog kola Premiershipa, Arsenal je na Emiratesu svladao Everton 2:0. Bila je ovo prva utakmica u kojoj se nakon dugo godina Theo Walcott našao na suprotnoj strani.

Momčad Unaia Emerya sve je riješila u drugom poluvremenu, točnije bile su dovoljne samo tri minute.

Prvo je na asistenciju Aarona Ramseya, francuski napadač Alexandre Lacazette primio loptu te sjajno poentirao. Uputio je fantastičan udarac, odlično je naciljao i odbila se od golmanove lijeve stative.

Velški reprezntativac Ramsey bio je posebno raspoložen za asistencije, uposlio je Aubameyanga koji je riješio susret i zabio za 2:0.

Everton je do kraja susreta zaprijetio preko Richarlisona i Cenka Tosuna, no Čech je dobrim intervencijama osigurao sva tri boda Arsenalu koji je sada na šestoj poziciji sa šest bodova zaostatka za vodećim Liverpoolom.

HAT-TRICK ZA ANALE: POZNATI NOGOMETAŠ ZA ŠEST TJEDANA DOBIO TROJE DJECE S TRI RAZLIČITE ŽENE!