NASTAVLJA SE KRIZA U HAJDUKU: Pogledajte što mu Varaždin radi na Poljudu!

Danas na rasporedu imamo čak tri HNL utakmice, a u 18:50 započeo je susret Hajduka i Varaždina koji se igra na Poljudu. U pitanju je treće kolo.

Nakon prvih 45 minuta Varaždinci vode s minimalnom prednošću 0:1 zahvaljujući pogotku 25-godišnjeg makedonskog napadača Dimitara Mitrovskog. Jedini pogodak u prvom dijelu pao je već u osmoj minuti, i to nakon velikog promašaja Hajduka.

Šego je probio lijevu stranu i dao povratnu loptuz u sredinu gdje je Mitrovski prizemnim udarcem zatresao mrežu. Netom prije udarca Dabro je bio u kontaktu s Kalinićem, ali VAR je ustvrdio da nije bilo faula nad golmanom Bijelih.

Inače, Gattuso je odlučio dobro pomiješati prvih 11 Hajduka, a sudeći po komentarima navijača, oni baš i nisu zadovoljni…

HAJDUK (4-2-3-1): Kalinić – Moufi, Prpić 🟨, Uremović, Diallo – Krovinović, Rakitić, Pukštas 🟨 – Sahiti, Livaja, Kalik

VARAŽDIN (3-4-3): Zelenika – Škaričić, Ba 🟨, Nekić – Maglica, Lusavec, Marina, Boršić – Mitrovski ⚽, Dabro, Šego