KAPA DO PODA, MAJSTORE: Zvijezda Hajduka pokazala Fair Play iako njegova ekipa gubi!

Nakon prvih 45 minuta Varaždin vodi 0:1 na gostovanju kod splitskog Hajduka u sklopu trećeg pretkola HNL-a. Jedini gol postigao je Mitrovski.

A definitivno najzanimljiviji trenutak prvog dijela bio je fair-play potez Filipa Krovinovića iz pete minute sudačke nadoknade prvog dijela. Iako je njegova ekipa napadala i tražila izjednačujući gol prije poluvremena, Krovinović je pokazao igračku veličinu.

Naime, tijekom posljednjeg napada Hajduka u prvom dijelu, Krovinović je bio u skoku sa stoperom Ivanom Nekićem te je zadnji dirao loptu prije nego je izašla iz igre. Igor Pajač to nije vidio pa je dosudio korner za Hajduk, misleći da je Nekić izbacio loptu. Krovinović je došao do Pajača i priznao da nije bilo tako te je lopta predana Zeleniki da ju ispuca, a ubrzo je suđen i kraj prvog dijela.

HAJDUK (4-2-3-1): Kalinić – Moufi, Prpić 🟨, Uremović, Diallo – Krovinović, Rakitić, Pukštas 🟨 – Sahiti, Livaja, Kalik

VARAŽDIN (3-4-3): Zelenika – Škaričić, Ba 🟨, Nekić – Maglica, Lusavec, Marina, Boršić – Mitrovski ⚽, Dabro, Šego