LOŠE VIJESTI IZ NJEMAČKE: Juniori Dinama izgubili od Bayern Munchena!

Dinamovi juniori gostovali su danas kod Bayern Munchena u sklopu prvog kola Lige prvaka. Mladići bavarskog giganta slavili su 2:1.

Prvi dio završio je bez golova, a onda smo u drugom poluvremenu vidjeli tri pogotka. Bayern je sve odradio u 55. i 59. minuti preko Aznouija i Nasrawe, dok je utješni pogodak Dinama postigao  18-godišnji napadač Leo Rimac.

Bayern: Klanac – Dalpiaz, Puljić, Mijatović, Aznou – Nasrawe, Daiber, Aseko-Nkili – Irankuda, Kusi Asare, Demircan

Dinamo: Rajić – Ladan, Zebić, Jakirović, Šepić – Al Taha, Pavić, Baković – Pfeifer, Andrić, Horvat

Spektakularan pogodak Aznoua možete pogledati OVDJE.

Za razliku od seniora, juniori će igrati šest utakmica u ligaškom dijelu natjecanja. Modre mladiće očekuju još dvoboji protiv Monaca, Salzburga, Slovana, Borussije Dortmund i Celtica.