NAVIJAČI U NEVJERICI: Dinamo ga platio dva milijuna eura, a pogledajte što je promašio protiv četvrtoligaša!

21-godišnji Juan Cordoba došao je prije mjesec i pol u Dinamo iz Deportivo Calija uz odštetu od 2.1 milijuna eura.

Desno krilo je kod četvrtoligaša Banjola u SuperSport hrvatskom nogometnom kupu u drugom poluvremenu po šesti put nastupilo za Dinamo.

Cordoba je u istarskom selu imao savršenu priliku postići prvi gol za Dinamo. Tri minute prije kraja Bruno Petković ukrao je loptu domaćem golmanu Matku Tepšiću i perfektno poslužio Cordobu.

Ali, on je sa samo par metara pucao visoko preko praznog gola. Srećom po Cordobu i Dinamo, minutu prije je Arian Ademi golom dokrajčio Banjole za 3:1 i tako spriječio opasnost još jedne neugodnosti za Dinamo nakon tri uzastopna poraza.

Promašaj možete vidjeti na videu ispod 6:30. Za analizu utakmice Lyon – Olympiacos kliknite OVDJE.