OVO JE MALO TKO OČEKIVAO: Pogledajte dva velika iznenađenja u Ligi prvaka!

Večeras je kompletirano drugo kolo Lige prvaka, a zanimljivo, vidjeli smo čak dva velika iznenađenja.

Aktualni prvak Real Madrid poražen je na gostovanju kod francuskog Lillea. Bio je to povijesni prvi okršaj između ova dva kluba, a Lille je upisao minimalnu pobjedu 1:0. Jedini pogodak postigao je 24-godišnji napadač Jonathan David koji je uspješno realizirao kazneni udarac u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

A s istim rezultatom Aston Villa svladala je Bayern Munchen. Jedini pogodak na utakmici djelo je Jhon Durana koji je zabio u 79. minuti. Ono što je zanimljivo je podatak da je ušao u igru prije devet minuta.

Svi rezultati:

Šahtar Donjeck – Atalanta 0:3 (Djimsiti 21, Lookman 44, Bellanova 48)
Girona – Feyenoord 2:3 (Lopez 20, Van de Beek 74 / Herrera 23-ag, Milambo 33, Krejci 79-ag)
Aston Villa – Bayern 1:0 (Duran 79)
DINAMO – Monaco 2:2 (Sučić 45+3, Baturina 66 / Salisu 74, Zakaria 90-11m)
Liverpool – Bologna 2:0 (Mac Allister 11, Salah 75)
Lille – Real Madrid 1:0 (David 45+3-11m)
RB Leipzig – Juventus 2:3 (Šeško 30, 65-11m / Vlahović 50, 69, Conceicao 83)
Sturm Graz – Club Brugge 0:1 (Tzolis 24)
Benfica – Atletico Madrid 4:0 (Akturtoglu 13, Di Maria 52-11m, Bah 75, Kokcu 84-11m)