JAN OBLAK NIJE IMAO ŠANSE: Pogledajte spektakularnu golčinu Luke Sučića protiv Atletico Madrida!

Susretom između Real Sociedada i Atletico Madrida zaključalo se deveto kolo španjolske La Lige, a utakmica je završila podjelom bodova. Rezultat je bio 1:1.

Gosti iz Madrida poveli su već u prvoj minuti nakon što je zabio novopridošli argentinski napadač Julian Alvarez. Asistirao mu je kolega iz napada, Antoine Griezmann. Inače, francuski ofenzivac nedavno se oprostio od francuske reprezentacije.

A u drugom dijelu vidjeli smo na velikoj scenu hrvatsku moć. Naime, hrvatski reprezentativac Luka Sučić fantastičnim je pogotkom izjednačio rezultat na utakmici svog Real Sociedada protiv Atletico Madrida.

Sučić, koji je igrao u prvoj postavi, potegnuo je u 84. minuti s više od 20 metara lijevom nogom. Lopta je u paraboli preletjela Jana Oblaka, jednog od najboljih golmana na svijetu, na oduševljenje punog stadiona u San Sebastianu.

Sučiću je ovo prvi pogodak za Real Sociedad, u koji je stigao prošlog ljeta iz Salzburga.