SHOW NA UTAKMICI SLAVEN – HAJDUK: Igrač Hajduka poludio nakon što ga je Gattuso izvadio iz igre!

U ovim trenucima igra se susret desetog kola između Slaven Belupa i Hajduka. Gosti iz Splita vode 0:2.

Prvo poluvrijeme bilo je izrazito sadržajno, a na samom početku utakmice daleko opasniji bili su domaćini koji su odmah pritisli.

Slaven je u utakmicu krenuo vrlo energično i zahvaljujući tome u uvodnih 15 minuta postigao dva pogotka, ali su oba poništena zbog zaleđa, s tim da je drugi pogodak poništen tek nakon VAR intervencije. Hajduk se sredinom drugog poluvremena konsolidirao, a onda u 39. minuti poveo autogolom domaćeg kapetana Tomislava Božića.

Do kraja poluvremena Stipe Biuk je povećao vodstvo gostiju sjajnim preciznim udarcem iskosa. U 56. minuti na klupi Hajduka dogodila se zanimljiva situacija. Gennaro Gattuso je iz igre izvadio Leona Dajakua i uveo Bambu Sanyanga, a Dajaku nije krio nezadovoljstvo.

Kada je prišao klupi za pričuve, njemački krilni napadač albanskog podrijetla je ljutito bacio bočicu s vodom u praznu stolicu, što se dobro vidjelo u televizijskom prijenosu. Najvjerojatnije je bio nezadovoljan svojom igrom jer je ostao bez konkretnog učinka.

Ostaje nam za vidjeti kako će reagirati Gattuso na to ponašanje…