LEWA, DOBRO SI ODGLUMIO: Pogledajte što večeras radi Lewandowski u dresu Barcelone!

U utorak smo vidjeli spektakularnu utakmicu između Poljske i Hrvatske koja je završila remijem 3:3. No, nakon utakmice se pričalo o crvenom kartonu koji je dobio Dominik Livaković zbog navodnog prekršaja nad Robertom Lewandowskom.

Špekulirano se kako je poljski napadač zadobio ozbiljniju ozljedu, ali Barcelona je praktički već sljedeći dan objavila kako je s njim sve u redu te kako će normalno konkurirati za večerašnju utakmicu protiv Seville.

I zaista je bilo tako, Lewa se našao u početnoj postavi za utakmicu protiv Seville. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 3:0 za katalonskog diva.

Prvi gol Barce postigao je upravo Lewandowski koji je uspješno realizirao kazneni udarac. Na 2:0 povisio je Pedri nakon asistencije Yamala, a novi gol Lewandowski postiže u 39. minuti poslije asistencije brazilskog ofenzivca Raphinhe.