VRIJEDI SVAKOG EURA: Pogledajte kako je Alisson Becker spasio Liverpool u posljednjoj minuti!

Navijači sanjaju osvajanje Premiershipa, je li to ova sezona? Moguće da je! Liverpool je na najbolji mogući način otvorio novu sezonu engleskog prvenstva. Redom su rušili West Ham, Crystal Palace te danas Brighton. Zanimljivo da su Klopp i njegovi momci ušli u sezonu sa savršenom gol razlikom 7:0.

Danas je Liverpool bio golemi favorit, ali bila je to zaista teška i tvrda utakmica protiv Brightona. Pogodak odluke postigao je Mohamed Salah u 23. minuti. No, sve je moglo završiti tužnim reakcijama da se u posljednjoj minuti nije našao skupo plaćeni vratar Alisson Becker.

Držali su Redsi sigurno prednost do samoga kraja kada ih je morao spašavati Alisson. U 89. minuti je sjajno pucao Pascal Gross glavom, ali je Brazilac fantastičnom obranom sačuvao svoju mrežu netaknutom, a svim skepticima pokazao zašto ga je Klopp platio 62 milijuna eura.

KAKAV DUO: POGLEDAJTE NEOBIČNU ‘ASISTENCIJU’ RONALDA ZA NAŠEG MANDŽUKIĆA!