SUPER MARIO I CR: Pogledajte kako je Ronaldo prekrasno asistirao našem Mandžukiću!

Danas je uistinu uzbudljiv dan za ljubitelje talijanske Serie A. Prvo smo vidjeli sjajnu utakmicu između Rome i Lazija, a sada ništa manje spektakularan nije dvoboj Juventusa i Napolija. Prvo poluvrijeme označi je i naš Mario Mandžukić koji je zabio za izjednačenje Juventusa.

Napoli je poveo preko Mertensa u 10. minuti, a asistirao mu je kolega iz napada, Callejon. Juve je zatim pojačao dominaciju na terenu, a u 26. minuti izjednačenje!

Ronaldo se odvukao na lijevu stranu pa uz pokoji pokušaj driblinga na perfektan način ubacio u šesnaesterac Napolija. Tamo je bio naš Mandžukić koji je još bolje pogodio glavom za 1:1.

Ovo je svakako dvoboj dvije najjače momčadi u Serie A. Očekujemo vidjeti još golova…