NIKO, VRIJEME JE DA ODEŠ: Pogledajte novu sramotu Bayerna!

Čini se kako bi Niko Kovač mogao danas ili sutra postati bivši trener Bayerna. Naime, najveći njemački klub danas je upisao nevjerojatni kiks u domaćem prvenstvu!

Bayern Munchen ugostio je Fortunu Dusseldorf. Kovač i njegovi izabranici imali su vodstvo od 2:0 i 3:1, ali posljednja momčad prvenstva se ipak nekako vratila. Bavarce je u vodstvo doveo branič Sule, a rezultat je povećao već pomalo zaboravljeni Thomas Muller.

Mladi Dodi Lukebakio vraća nadu Fortuni u 44. minuti, ali to neće biti sve od njega. U 58. minuti Muller postiže svoj drugi pogodak i to je bilo to od Bayerna!

Na scenu zatim opet stupa Dodi Lukebakio koji pogađa u 78. minuti pa zatim u 93. minuti za veliki bod Fortune. Sudac je odmah nakon toga dosudio kraj utakmice.

Hoće li Niko Kovač i ovo preživjeti? Jako teško… Sudeći prema Twitteru, Niko bi trebao dobiti otkaz.