INTELIGENCIJA NA VRHUNCU: Pogledajte majstorski pogodak Ronalda!

U ovim trenucima u Torinu se igra posljednja utakmica 36. kola talijanske Serie A između Juventusa i Sampdorije.

Vidjeli smo vrlo izjednačenu utakmicu u prvih 45 minuta, a dvoboj su obilježile dvije ozljede za Juventus. Naime, prvo je u 29. minuti igru morao napustiti Danilo, a umjesto njega ušao je Bernardeschi. Samo desetak minuta poslije ozlijedio se Paulo Dybala, a umjesto njega ušao je drugi Argentinac, Gonzalo Higuain.

Četvrti sudac pokazao je čak šest minuta sudačke nadoknade i kad smo svi pomislili da se ide na odmor bez golova, ukazao se dugo Miralem Pjanić i Cristiano Ronaldo. Naime, Juventus je imao zanimljiv slobodnjak koji je, gle čuda, izveo Miralem Pjanić.

No, sjajni BIH reprezentativac nije išao uputiti udarac prema vratima Sampdorije nego je sjajno vidio slobodnog Ronalda, koji potom pogađa za 1:0, i to u 47. minuti. Ukoliko Juventus večeras slavi protiv Sampdorije, onda će doći do novog naslova prvaka Italije.

VELIKI PREOKRET: PERIŠIĆ ODLAZI IZ BAYERNA, A EVO KOJI KLUB GA ŽELI DOVESTI!