VIDEO! Drama u loži: Mario Stanić puši cigaretu i drži se za glavu…

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su Gorica i Hajduk u 7. kolu HNL-a. Gorica je slavila kod kuće 2:1.

U infarktnom susretu Hajduk je poveo u 44. minuti golom Mije Caktaša iz penala, da bi Gorica u ludom nastavku okrenula susret. Kristijan Lovrić je izjednačio iz ponovljenog penala u 62. minuti, a pobjedu domaćinima donio je Jiloan Hamad u 79. minuti nakon intervencije VAR-a koji je priznao njegov gol. Hajduk je mogao do boda u 100. minuti susreta, ali je Kristijan Kahlina obranio penal Jairu.

Savjetnik predsjednika Hajduka za sportsku politiku Mario Stanić cijelu dramu je promatrao u loži uz društvo predsjednika Marina Brbića. Stanić je nervozno pušio cigaretu i držao se za glavu u završnici kada je shvatio što je Hajduk propustio.