Nogometaši Barcelone kiksali su na gostovanju kod Deportivo Alavesa. Žilavi domaćini iščupali su veliki bod protiv Messija i društva, bilo je 1:1.

Alaves je poveo preko 27-godišnjeg napadača Luis Rioja u 31. minuti. Barca je pokušavala eskpresno doći do izjednačenja ali to se nije dogodilo. No, zato smo vidjeli nevjerojatnu nervozu Messija koji izgleda kao da je požalio što je ostao u katalonskom divu. Naime, Messi je u 39. minuti dobio žuti karton jer je loptom opalio suca. Složit će te se kako je trebao dobiti crveni karton zbog nesportskog ponašanja ali u pitanju je ipak Messi.

Nogometni fanatici su putem Twittera pokazali koliko su razočarani postupkom suca jer su uvjereni kako je to bilo za više od žutog kartona. No, Leo se izvukao. A Barcu je izvukao Griezmann u 66. minuti. Treba istaknuti kako je Barca imala igrača više oko 30 minuta ali pobjednički gol nije stigao.