I ON JE SAMO ČOVJEK: Evo kako je vratar Verone natjerao Zlatana da promaši jedanaesterac!

Iako mu se često pripisuju nadljudske sposobnosti, Zlatan Ibrahimović je ipak samo čovjek. Tako je sinoć sasvim ljudski podlegao provokacijama Veroninog vratara.

Podlegao provokacijama

Sinoć su se u, u 7. kolu Serie A, susreli vodeći Milan i Verona, našeg Ivana Jurića. Utakmica je završila s 2:2, a zanimljivo, Ibrahimović je u 66. minuti promašio jedanaesterac. Iza tog promašaja krije se mala provokacija Veroninog vratara, Marca Silvestrija. Naime, on je Ibri prije samog izvođenja kaznenog udarca dobacio:

„Nisi li promašio i zadnji put?“

Čini se kako je to bilo dovoljno da poljulja Zlatanovu koncentraciju, a Šveđanin je nakon utakmice cijelu situaciju ovako prokomentirao:

„Nije bio u krivu, promašio sam penal i prije toga. Sad sam opet promašio i prepustit ću sljedeći Kessieu. Mislim da će tako biti najbolje.”

Ipak, Ibra je na kraju bio junak Milana jer je u 93. minuti zabio za izjednačenje.

Na ljestvici Serije A Milan i dalje vodi sa 17 bodova, Sassuolo je drugi s 15 bodova, dok je na trećem mjestu Napoli s 14.