BEZ IZNENAĐENJA: Gorica svladala Hajduk i otišla u polufinale Kupa!

Nastavlja se neobična dominacija Gorice nad splitskim Hajdukom. Naime, Hajduk još uvijek nije upisao pobjedu na gostovanju u Gorici.

U sedam prethodnih pokušaja “bili” su pet puta poraženi, dva puta su izvukli bod, a sada su u osmom dvoboju upisali još jedan poraz. Gorica je očito klub koji ne leži Hajduku, a zanimljivo kako su se ove dvije ekipe našle u osmini finala Kupa kada je Gorica slavila 2:1 golovima Lovrića i Suka.

Domaćin je poveo u devetoj minuti preko Kristijana Lovrića. Najbolji igrač Gorice fantastično je pogodio s vrha šesnaesterca. I drugi pogodak je djelo istog igrača dok je za konačnih 3-0 strijelac bio Nimely u 89. minuti.

Gorica, 4-3-3: Banić – Musa, Jovičić, Steenvoorden, Krizmanić – Kalik, Suk, Babec – Špikić, Lovrić, Matar

Hajduk, 5-3-2: Kalinić – Todorović, Simić, Vušković, Mujakić, Čolina – Fossati, Atanasov, Dolček – Livaja, Jairo