POSEBAN IGRAČ: Olmo opet zabio prekrasan gol za Španjolsku

Španjolska je u 3. kolu skupine B kvalifikacija za SP pobijedila Kosovo 3:1, a opet je zablistao sjajni Dani Olmo.

Gosti su više od pola sata odolijevali naletima domaćina, a onda ih je probio Dani Olmo još jednim krasnim golom. Nakon što je prije tri dana zabio u sudačkoj nadoknadi za pobjedu 2:1 u gostima kod Gruzije, bivši Dinamov igrač u 34. minuti načeo je Kosovo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SJAJNI GOL OLMA

Primio je točan pas Jordija Albe i onda fantastičnim udarcem s 15-ak metara pogodio same rašlje za 1:0. Španjolci su prelomili susret dvije minute kasnije kad je Ferran Torres povisio na 2:0.

Kosovo je smanjilo u 70. minuti golom Halimija koji je zabio iz jedinog udarca gostiju u okvir, ali samo tri minute kasnije Gerard Moreno je vratio Španjolce na dva gola prednosti, što je bio i konačan rezultat.

Olmu je ovo bio treći gol u 11. nastupu za španjolsku reprezentaciju.