SRAMOTA U ŠPANJOLSKOJ: Izgleda kako je VAR opet oštetio Dinamo!

U ovim trenucima igra se uzvratni susret između Villarreala i Dinama. Nakon prvih 45 minuta ‘Žuta podmornica’ ima 2:0.

Španjolci su poveli u 36. minuti preko sjajnog napadača Paca Alcacera. Parejo je pokrenuo brzu akciju, dodao je Morenu, a ovaj produžio na bok za Chukuweze koji je ubacio u sredinu gdje je Alcacer iz blizine zabio. Bila je dvojba je li Chukuweze bio u zaleđu, ali nakon VAR intervencije gol je priznat. Teško je reći što je bilo, ali svakako je sumnjiva situacija

No, komentator Ivica Blažičko bio je uvjeren kako je krivo povučena famozna linija te kako je Dinamo oštećen.

A pred kraj prvog poluvremena opet se ukazao čudesni Moreno te samo povisio rezultat na 2:0 za Villarreal. Dinamu sada trebaju čak tri pogotka ukoliko želi otići u polufinale Europske lige…

Što mislite, je li Dinamo zaista opet oštećen kao u prvoj utakmici?