PONAJBOLJI VEZNJAK SERIE A: Brozović zabio Romi i proslavio gol u svom epskom stilu!

Milanski Inter je tri kola prije kraja osigurao Scudetto nakon 11 godina čekanja i zlatnih vremena kada je na klupi sjedio Jose Mourinho. U sklopu 36. kola Nerazzuri su na Meazzi ugostili momčad Rome koja je u borbi za Konferencijsku ligu.

Conteova momčad je profesionalno pristupila utakmici i pobjedila Romu (3:1), od prve minute su za nove prvake krenuli naši reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić. Upravo je Marcelo doveo Inter u vodstvo tijekom 11. minute na asistenciju Mattea Darmiana. Hrvatski veznjak je preciznim prizemnim udarcem svladao Fusata i proslavio zgoditak u svom stilu.

Njegova nova tetovaža bombe na vratu je postala viralni hit, uostalom kao i njegova proslava pogotka rimskoj Vučici. Vodstvo je za domaćina povećao drugi veznjak Matias Vecino dok je do odmora na 2:1 smanjio Henrikh Mkhitaryan.

Konačan rezultat od 3:1 je postavio Romelu Lukaku u 90. minuti. Epic Brozu je ovo bio drugi pogodak sezone uz šest asistencija.