NEVJEROJATNO: Ivan Jurić senzacionalno izbacio Napoli iz Lige prvaka!

Napoli je velikim kiksom u zadnjem kolu Serie A ostao bez Lige prvaka i prva četiri mjesta. Rasterećena Verona i Ivan Jurić odigrali su 1:1 s favoritom na stadionu Diega Armanda Maradone. Juventus je tako donekle spasio sezonu i izbjegao katastrofu te izborio LP.

AC Milan je uz Atalantu i prvaka Intera također upao u društvo koje će igrati najelitnije klupsko natjecanje. Napoli se dugo mučio protiv Verone i tek u 61. minuti zabio preko stopera Amira Rrahmanija, ali nisu uspjeli doći do pobjede. Verona se vratila u 69. minuti. Davide Faraoni sletio se po desnoj strani te iz koljena opalio u donji desni kut Alexa Mereta. Meret je to imao na ruci, no udarac je bio presnažan.

Za goste iz Verone su do 63. Minute igrali vratar Ivor Pandur i u napadu Nikola Kalinić, nakon toga su obojica zamijenjeni. Jurića se tako s pravom naziva “ubojicom divova” jer je svim jačim ekipama ove sezone uspio pomrsiti račune.

Upravo se Napoli spominjao kao novo odredište hrvatskog trenera.