NE PRESTAJU IZNENAĐENJA: Lewandowski i društvo zaustavili Španjolsku!

Španjolska nogometna reprezentacija postavljena je kao golemi favorit ovogodišnjeg europskog prvenstva. Isto tako vjerovalo se kako Španjolci neće imati problema u skupini gdje se još nalaze Švedska, Slovačka i Poljska, a oni nakon dvije utakmice imaju samo dva boda!

U prvom kolu odigrali su susret bez golova protiv hrabre Švedske, a večeras su opet remizirali. Ovog puta bilo je 1:1 protiv Poljske koja je u prvom kolu izgubila od Slovačke.

Španjolci su poveli u 25. minuti preko Alvara Morate, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. Zatim se u 54. minuti ukazao fantastični Robert Lewandowski koji donosi iznenađenje. A samo četiri minute poslije dosuđen je kazneni udarac za Španjolsku.

Loptu je primio Gerard Moreno, ali on pogađa lijevu stativu.

U sljedećem kolu Španjolska će igrati protiv Slovačke, a Poljaci imaju težak zadatak protiv Švedske.