UZNEMIRUJUĆI VIDEO: Leo Messi pretrpio brutalni start!

Lionel Messi i njegova Argentina nastavljaju s dobrim rezultatima u kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko prvenstvo iduće godine koje će se igrati u Kataru.

‘Gaučosi’ su gostovali kod posljednjeplasirane Venezuele te su ostvarili pobjedu 3:1. Junak utakmice bio je novopečeni igrač Intera, Joaquin Correa, koji je postigao dva gola. Treći gol djelo je također igrača talijanskog velikana, a to je Lautaro Martinez. Rezultat je pred kraj utakmice ublažio Soteldo.

No, glavna tekma s ove utakmice je brutalni start igrača Venezuele nad Messijem. Naime, Luis Martinez je u 31. minuti visoko podignutom nogom ušao u Messijevu stajaću dok je ovaj imao loptu te ga tako opasno pokosio.

Messi se ovako brutalno sasječen previjao od bolova po terenu. Ukazivanje pomoći njemu trajalo je pet minuta, tijekom kojeg su gledatelji televizijskog prijenosa u usporenim snimkama mogli vidjeti kako je ružan i pogibeljan bio Martinezov start.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BRUTALNI START NA MESSIJU.