SPEKTAKL NA OLD TRAFFORDU: Vratar Aston Ville inzistirao da mu Cristiano Ronaldo puca penal!

Manchester United je pomalo neočekivano kiksao na domaćem terenu protiv Aston Ville. Gosti kući nose tri boda, nakon minimalne pobjede od 1:0.

Inzistirao na Ronaldu

Manchester United je s 1:0 poražen na Old Traffordu od Aston Ville u šestom kolu Premiershipa. Pogodak za pobjedu zabio je Kortney Hause u 88. minuti. Pet minuta nakon toga United je imao priliku izjednačiti no iz kaznenog udarca no Bruno Fernandes nije uspio pogoditi okvir gola.

Zanimljivo, nakon što je sudac Mike Dean svirao penal za United, Aston Villin vratar Emiliano Martinez je krenuo s verbalnim provokacijama usmjerenim ka Cristianu Ronaldu. Tražio je da upravo Ronaldo bude izvođač, što je uzrokovalo dosta rasprave. Očito, sve je to utjecalo na koncentraciju Fernandesu, pa je promašio čitav gol.

Cijelu ovu situaciju možete vidjeti OVDJE.