SVE SE POKLOPILO: Dinamov „Nedjeljko“ zabio Nedeljancu ove kišne nedjelje!

Dinamo je danas odigrao prijateljski susret s četveroligašem, Nedeljancom. Modra momčad je s visokih 7:0 pobjedila domaćina.

Priliku dobili juniori

Hrvatski četvrtoligaš Nedeljanec danas je ugostio momčad Dinama u prijateljskoj utakmici za vrijeme reprezentativne pauze. “Modri” su nastupili bez 15 igrača koji se nalaze na okupljanjima raznih seniorskih i mladih reprezentacija, a priliku su dobili mladi igrači.

Prvi gol za Dinamo zabio je Fran Tomek dok je na 2-0 povisio Komnen Andrić. Za 3-0 zabio je Dario Špikić, a u nastavku su zabili Rasmus Lauritsen, još jednom Andrić te Marko Tolić.

Zanimljivo, debi za Dinamo ostvario je kamerunski napadač Junior Sunday Jang. I on se upisao u listu srijelaca, u 69. minuti. Naravno, njegovo je ime odmah privuklo pažnju društvenih mreža. jer ispada da je Sunday (eng. nedjelja) zabio Nedeljancu u nedjelju…