Zanimljiv gradski derbi jučer su odigrali Juventus i Torino u sklopu 26. kola talijanske Serie A. Na kraju je završilo remijem 1:1.

‘Stara dama’ povela je u 13. minuti preko nizozemskog braniča Matthijs de Ligta, a u 62. minuti konačnih 1:1 postavio je talijanski napadač Andrea Belotti. Kod pogotka gostiju sve je praktički odradio hrvatski nogometaš Josip Brekalo.

Brekalo je dobio loptu na lijevom krilu, prošao je pored svog čuvara Juana Cuadrada, a onda centrirao za Belottija, koji se odlično snašao u sredini i zabio za 1:1. Brekalo je napustio teren u 75. minuti, kad je u igru umjesto njega ušao Marko Pjaca.

Juventus i Torino tako su prenoćili na pozicijama na kojima su bili i prije ove utakmice. Juventus je četvrti s 47 bodova, dok je Torino deseti s 33 boda, tri manje od Verone Igora Tudora. Ovisno o ostalim rezultatima ovog kola, torinske bi momčadi nakon ovog kola mogle ostvariti i pad na tablici.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJU BREKALA.