MOŽE LI TO DINAMO? Evo što je Arijan Ademi poručio navijačima!

Dinamo je u 5. kolu skupine E izgubio na Maksimiru od Milana 4:0 i ispao iz Lige prvaka.

Talijani su iskažnjavali sve pogreške Dinamove obrane i slavili golovima Gabbije u 39., Leaa u 49., Girouda u 59. iz penala te autogolom Ljubičića u 69. minuti susreta.

Nakon utakmice pred novinare je stao kapetan Dinama Arijan Ademi i dao svoj komentar: “Pokazali su da su bolji, žao nam je zbog navijača, koji su bili fantastični. Da, drugi gol je prelomio utakmicu. U Milanu smo se skoro i vratili, ali tu smo napravili greške koje nismo smjeli. Imamo još jednu utakmicu, nadamo se čudu u Londonu.

Nema se što drugo reći, zaslužena pobjeda Milana iako smo prvih 30 minuta bili jako dobri imali neke šanse koje nismo iskoristili. Oni su preuzeli incijativu i pokazali moć. Rezultat nije realno stanje stvari, ali danas su ga zaslužili.”

Na pitanje ima li još nade rekao je: Ima sigurno. Ići ćemo na pobjedu u Londonu i probat ćemo tamo napraviti čudo. Probat ćemo biti dobri kao u prvoj utakmici. Greške kakve su nam se danas dešavale ne praštaju se u Ligi prvaka.”