A TREBAO JE TO BITI LAGANI ZADATAK: Pochettino kiksao na početku svojeg mandata u PSG-u!

Argentinski stručnjak, Mauricio Pochettino, neće po najboljem pamtiti debi na klupi francuskog PSG-a. Parižani su neočekivano remizirali na gostovanju kod St. Etiennea 1:1.

Domaćin je poveo preko Romaina Hamoume u 19. minuti, a onda je tri minute kasnije izjednačio Moise Kean. PSG je dominirao u posjedu i prilikama ali pobjednički pogodak nismo vidjeli. No, domaćin je također imao neke dobre prilike pa su tako u 70. minuti pogodili prečku.

Aktualni francuski prvak je ovim remijem dodatno zakomplicirao situaciju u prvenstvu jer im Lyon sada bježi tri dok je barem neka dobra vijest poraz Lillea kod kuće protiv Angersa (1:2).

Ovo je bila prva utakmica za Pochettina na klupi PSG-a, gdje je zamijenio Thomasa Tuchela. Parižani će u sljedećem kolu igrati protiv Bresta koji se trenutno nalazi na desetom mjestu.

PA GDJE BAŠ TAMO? EVO GDJE MIJO CAKTAŠ NASTAVLJA KARIJERU!