ANTE JE IGRAČINA: Rebić dobio savršenu ocjenu nakon hat-tricka Torinu!

AC Milan je napravio veliki korak ka ulasku u Ligu prvaka iduće sezone velikom pobjedom u gostima. Rossoneri su doslovno pregazili Torino rezultatom 0:7, igrač utakmice je bio naš reprezentativni napadač Ante Rebić.

Rebinator je kompletirao hat-trick i tako nastavio fantastičnu golgetersku formu uoči početka Europskog prvenstva. Nakon prekrasnog pogotka Juventusu, Rebić je pokazao kako je jedan od ključnih igrača Milana te ponajbolji napadač Serie A.

Torino je gubio na poluvremenu prihvatljivih 0:2, ali u nastavku je krenula Milanova rapsodija u kojoj se istaknuo Rebić koji je prema SofaScoreu zaradio savršenu „desetku“! Naš igrač je to apsolutno zaslužio, odradio je izvrsnih 80 minuta, zamijenio ga je Mario Mandžukić.

Rebić je tako dva kola prije kraja stigao do 11 pogodaka ove sezone, do kraja prvenstva još stigne popraviti golgeterski konto.

NOVA BOMBA U HNL-U: DINAMO ZAGREB ŽELI OVOG NAPADAČA!