ANTON SAMOVOJSKA JE KRALJ: Evo što je rekao za Vidala…

Nogometaši Inter Milana i Real Madrida odigrali su zanimljiv susret na Giuseppe Meazzi, a bodovi odlaze u Madrid. Real je slavio 2:0.

‘Kraljevi’ su poveli u sedmoj minuti preko Hazarda, a poslije je ogromnu glupost napravio Interov veznjak Arturo Vidal. Naime, Čileanac je itekako iznervirao glavnog suca utakmice koji mu je u nekih 20-tak sekundi pokazao čak dva žuta kartona.

Bilo je samo pitanje kad će Real Madrid postići drugi gol, a to se dogodilo u 59. minuti kada je Hakimi poslao mjestu u svoju mrežu. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

A urnebesan komentar na Vidala dao nam je legendarni Anton Samovojska koji je gostovao kod HRT-a. Naime, Anton je na poluvremenu rekao: “Arturo Vidal je elementarna nepogoda..”