ARGENTINSKI MAJSTOR: Juventus natrpao Lecce, Paulo Dybala zabio novi fantastični pogodak!

Talijanski prvak Juventus je u 28. kolu Serie A uvjerljivo svladao davljenika Lecce na domaćem terenu u Torinu. Stara dama je slavila 4:0 te tako pobjegla Laziju na sedam bodova razlike s time da Juve ima utakmicu više u odnosu na Rimljane.

Utakmice je riješena u nastavku, Lecce se držao do početka drugog poluvremena. Pogodak za 1:0 je novo remek djelo sjajnog Paula Dybale, preciznim udarcem skinuo je paučinu nemoćnog golmana Gabriela. Na 2:0 je povisio Cristiano Ronaldo iz kaznenog udarca, bio mu je to 23. pogodak sezone, najbolji topnik Ciro Immobile ima 27 na svom kontu.

Pitanje pobjednika riješio je Gonzalo Higuain pogotkom u 83. minuti dok konačnih 4:0 postavlja stoper Mathijs de Ligt. Treba napomenuti da su gosti od 32. minute igrali s igračem manje jer je isključen stoper Lucioni. Juve je tako na krilima Dybale i Ronalda došao do nova tri boda.

Što se tiče prvih pratitelja, Lazio u subotu dočekuje Fiorentinu, dok Inter u nedjelju gostuje kod Parme.

SVAĐA NA TRENINGU BARCELONE: POTUKLI SE MESSI I GRIEZMANN!

DALMATINSKI HUMOR JE SPEKTAKL: POGLEDAJTE ŠTO NAVIJAČI HAJDUKA PIŠU NAKON TRAGEDIJE PROTIV LOKOMOTIVE…

SLUŽBENO: Evo kad se vraća NBA! Utakmice u Orlandu…