BEZ DLAKE NA JEZIKU: Legenda Reala kritizirala Zidanea zbog Luke Modrića!

Real Madrid je jučer, u trećem kolu Lige prvaka, stigao do važna tri boda protiv milanskog Intera.

Legenda oštro protiv Zidanea

U susretu 3. kola Lige prvaka Real je stigao do prve ovosezonske pobjede u Ligi prvaka. Pogotcima, Karima Benzeme, Sergia Ramosa i Rodryga Real savladao Inter s konačnih 3:2.

Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, a Ivan Perišić je igrao do 78. minute.

S druge strane, Luka Modrić za Real ušao u igru tek u 78. minuti. Iako je u odličnoj formi, Zinedine Zidane Mordića redovito rotira i često ostavlja na klupi do drugog poluvremena. Ovaj put su priliku ispred njega dobili Kroos i Valverde što je izazvalo negativne reakcije kod brojnih navijača. I legenda Reala, Predraga Mijatovića smatra kako Zidane griješi s nestavljanjem Modrića u početnu momčad.

„Ne razumijem zbog čega je Luka Modrić zamjena. Kada je na terenu, njegovi igrači imaju više samopouzdanja. No odluke ipak donosi Zidane. Unatoč svojim godinama on je sjajan profesionalac. Ne znam ima li Kroos takvu prednost nad Modrićem. Ovo je moje osobno mišljenje. Ne igra velike utakmice i siguran sam da to Luku smeta.”, izjavio je Mijatović nakon utakmice.