BIH je izgubila od Irana. Evo zašto bi ih to moglo skupo koštati

Nogometaši Bosne i Hercegovine izgubili su kod kuće od Irana 2:0 u prijateljskoj utakmici na Koševu. Rezaei je doveo Irance u vodstvo u 46. minuti, a konačan rezultat je postavio Ghaedi u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Od dolaska novog izbornika Dušana Bajevića Bosna i dalje čeka na prvu pobjedu. BiH za tri dana gostuje kod Nizozemske u Ligi nacija, a 18. studenog će dočekati Italiju na Grbavici.

Ovaj poraz mogao bi biti naročito skup s obzirom na to da bi reprezentacija BIH mogla izgubiti svoje mjesto u trećoj jakosnoj skupini prilikom ždrijeba za Svjetsko prvenstvo 2022. godine.

Naime, BIH se još uvijek nalazi ispred Grčke i Finske, ali navedene dvije reprezentacije imaju mnogo lakše protivnike u narednim utakmicama.