BIO BI TO GOL SEZONE: Pogledajte prekrasni pokušaj velikog Perišića!

Hajduk Split opet je izgubio utakmicu, ovog puta bolja je bila Rijeka s minimalnih 1:0. Splićani su tako doživjeli četvrti poraz u nizu.

Strijelac jedinog pogotka bio je Marco Pašalić u 70. minuti. Hajduk je ovim porazom prema mnogima ispao iz utrke za naslov prvaka. Inače, u utakmici protiv Rijeke debitirao je u SuperSport HNL-u Ivan Perišić.

Hrvatski reprezentativac zamijenio je u 74. minuti desnog beka Fahda Moufija i pri ulasku s klupe dobio pljesak gostujućih, ali i domaćih navijača. Hajduk do njegovog ulaska nije stvorio nijednu izglednu šansu, a nakon što je ušao, Perišić je najprije namjestio veliku šansu za Aleksandra Trajkovskog, a nakon toga i sam pucao u padu, ali nije pogodio gol.