Bio je jedan od najboljih veznjaka na svijetu, a sada karijeru nastavlja u drugoligašu!

Španjolski veznjak, Cesc Fabregas, smatra se ponajboljim veznim igračem u ovom stoljeću. Cesc je možda najbolje partije pružao u dresu Arsenala i Barcelone, a još je igrao u Chelseaju i Monacu.

Danas 35-godišnji veznjak je bez kluba nakon što mu je 30. lipnja istekao ugovor s Monacom. No, talijanski mediji lansirali su njegovu novu destinaciju, a to će biti talijanski drugoligaš Como gdje će poslije igračke karijere započeti trenersku.

Fabregas je s Arsenalom osvojio FA kup i Community Shield te igrao finale Lige prvaka u sezoni 2005./06. To natjecanje nije nikad osvojio, ali je s Chelseajem, s kojim je bio i dvostruki prvak Premier lige, bio osvajač Europa lige. U redovima Barcelone slavio je šest titula, među njima i za osvojeno prvenstvo u sezoni 2012./13.

To što Fabregas stiže u Como klub može zahvaliti nekadašnjem igraču i legendi Chelseaja i Premier lige Dennisu Wiseu. Upravo je on, sad u funkciji predsjednika tog kluba, nagovorio Fabregasa na dolazak.