Bivša Barcina zvijezda predmet poruge na društvenim mrežama zbog ovog promašaja!

Iskusni napadač neće po dobru pamtiti veliki derbi. Srećom, njegov promašaj nije momčad koštao gubitka bodova.

Mnogi su već upisali pogodak, ali…

Nogometaši brazilskog Gremija sinoć su u velikom derbiju prvog kola prve brazilske lige pobijedili Santos s 1:0. Ono što je posebno privuklo pažnju svjetskih sportskih portala je promašaj iskusnog napadača Luisa Suareza.

Gremio je poveo u 44. minuti kada je Joao Pedro zabio, kako će se kasnije pokazati, jedini pogodak na utakmici. Priliku da rezultat podigne na 2:0 imao je upravo Suarez koji je bio izvođač kaznenog udarca za Gremio početkom drugog poluvremena. Urugvajac je šutirati po sredini gola, no lopta je otišla daleko iznad prečke. Naravno, danas je njegov promašaj glavna tema tamošnjih navijača na društvenim mrežama.

Podsjetimo, Suarez je početkom ove godine sve iznenadio odlukom da napusti Nacional i karijeru nastavi u Brazilu. U dosadašnjih 15 nastupa u dresu Gremija zabio je osam golova te četiri puta asistirao.