BIZARNA SITUACIJA: Sakupljač lopte se obračunao s igračem Rome zbog krađe vremena!

Roma je u Amsterdamu savladala Ajax s 2-1. Osim rezultata, top vijest je i odvažna reakcija sakupljača lopte.

Neviđena reakcija

Roma je u gostima svladala Ajax s 2-1. Domaćin je poveo potkraj prvog poluvremena pogotkom Klaassena. Ajax je mogao i povećati vodstvo, no Tadić u 53. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Roma je do iznenađenja stigla u 57. minuti, da bi preokret kompletirao Ibanez lijepim pogotkom u 87. minuti.

Zanimljiv detalj s kraja te utakmice je posebno privukao pažnju javnosti. U 94. minuti je Romin igrač Riccardo Calafiori sporo krenuo po loptu da izvede aut. Skupljač lopti je htio ubrzati vraćanje lopte u igru pa je odmah dodao loptu gostujućem nogometašu. Međutim, Calafiori je propustio tu loptu i htio otići po drugu. Ovo očigledno odugovlačenje je razljutilo dječaka pa ga je namjerno pogodio loptom u lice.

Nogometaš Rome je nakon svega još dobio i žuti karton zbog zadržavanja igre.