BIZARNOST IZ NJEMAČKE: Wolfsburgu zbog nevjerojatne greške prijeti izbacivanje iz Kupa!

Nogometaši Wolfsburga teže su od očekivanog došli do pobjede u Njemačkom kupu. Međutim, zbog velike greške mogli bi biti izbačeni iz daljnjeg natjecanja.

Bizarna situacija

Niželigaš Munster u 74. je minuti došao do vodstva protiv Wolfsburga. Tek je u posljednjoj minuti regulanog vremena susreta, Josip Brekalo poravnao rezultat te utakmicu odveo u produžetke.

Wolfsburg je na kraju slavio s 3:1 golovima Weuta Weghorsta i Riedlea Bakua. Na žalost, postoji mogućnost da Brekalo i njegov klub ipak neće u daljnji tijek natjecanja. Naime, kako piše njemački Kicker, trener Wolfsburga Mark van Bommel je tijekom produžetaka napravio jednu izmjenu previše. Preciznije, mijenjao je šest puta, a prema propisima DFB-a, to smije napraviti najviše pet puta.

Sudac Christian Dingert primijetio je pogrešku tek u izvještaju o utakmici. Daljnji rasplet ove situacije ovisi o tome hoće li Munster uložiti žalbu.