POBJEDA DOŠLA U SUDAČKOJ NADOKNADI: Nevjerojatna pobjeda na gostovanju kod Istre!

Jučerašnjim slavljem Slaven Belupa na gostovanju kod Gorice 3:0 otvoreno je 24. kolo HNL-a. Danas su nastavljeni preostali dvoboji.

U ranijem terminu splitski Hajduk razbio je Hrvatski Dragovoljac u Zagrebu 3:0. Hat Trick postigao je fantastični Marko Livaja. Dva gola postigao je iz kaznenog udarca. A veliku dramu vidjeli smo na utakmici između Istre i Osijeka

Naime, izabranici Nenada Bjelice vodili su 0:2 zahvaljujući golovima Caktaša i Žapera, ali hrabra Istra vratila se tijekom drugog poluvremena. Golove su postigli Dion Drena Beljo i Einar Galilea. No, Osijek je spasio joker s klupe, koji se zove Antonio Mance.

26-godišnji napadač ušao je u 92. minuti, a onda je u 95. sjajno zabio za velika tri boda. Mance je praktički do jučer bio u drugoj njemačkoj ligi gdje je branio boje Auea.

Osijeku je ovo treća pobjeda u nizu i sada su se izjednačili s Dinamom na vrhu tablice, ali aktualni hrvatski prvak ima čak dvije utakmice manje.

KAKVA LUDNICA: OSIJEKU DOLAZI VELIKA ŽELJA, A HAJDUK DOBIVA VELIKO POJAČANJE U VEZNOM REDU