BRAVO, IGRAČINO: Luka Modrić zabio sjajan timski gol u pobjedi Reala!

Real Madrid na najbolji mogući način otvorio je 2020. godinu. ‘Kraljevi’ su kao gosti svladali Getafe 3:0, a među strijelce upisao se i naš Luka Modrić.

Najuspješniji svjetski klub poveo je u 34. minuti kada je autogol postigao vratar David Soria. Do kraja poluvremena rezutat se nije mijenjao iako je Getafe imao nekoliko dobrih prilika. Na vratima je danas vrlo dobar bio belgijski golman Curtois.

‘Kraljevi’ već na početku drugog poluvremena udvostručuju svoje vodstvo. Sjajno je nabacio njemački veznjak Kroos za braniča Varanea koji odlično pogađa za 2:0. Obje ekipe imale su neke prilike u drugom dijelu ali potvrdu velike pobjede postavio je Luka Modrić.

Bio je to fantastični timski gol. Sjajni Federico Valverde pretrčao je više od pola terena, aonda nesebično poslužio Modrića koji ga je pratio cijelo vrijeme. Hrvatski kapetan nije imao problema oko postizanja novog pogotka. Poznati portal ‘Whoscored.com’ Modriću je dao visoku ocjenu 7.8.