BRAVO, LEGENDO NAŠA: Pogledajte Modrićevu asistenciju iz kornera za važnu pobjedu!

Real Madrid uspio je iščupati važnu pobjedu u sklopu 19. kola La Lige. Na svom stadionu s minimalnih 1:0 svladali su Mallorcu.

Jedini pogodak pao je tek  u 78. minuti. Bilo je 0:0 do same završnice, a onda je Luka Modrić (38) izveo korner s lijeve strane te precizno pronašao Antonija Rudigera, koji je glavom pogodio za vodstvo i pobjedu madridske momčadi. Modrić je započeo u prvih 11 kao kapetan u odsustvu Nacha Fernandeza, a onda zabljesnuo kada je bilo najvažnije.

Mallorca se dobro branila veliku većinu utakmice, ali na kraju je primila gol nakon prekida. Modriću je ovo 21. nastup ove sezone u svim natjecanjima. Do ove utakmice je imao jedan pogodak i tri upisane asistencije kroz 933 minute igre. Modrić je igrao do 86. minute, kada ga je zamijenio Dani Ceballos. Hrvatski kapetan ispraćen je glasnim ovacijama nakon sjajne partije.