BRAVO, MAJSTORE: Marko Rog postavio nevjerojatni rekord Serie A!

Napoli je na gostovanju kod Udinesea uvjerljivo slavio rezultatom 3:0, a posljednji gol postigao je Marko Rog i to nakon samo 27 sekundi provedenih u igri! Time je ušao u knjigu rekorda Serie A kao igrač koji je najbrže poentirao nakon ulaska s klupe!

Rog je ušao u 85. minuti i odmak po ulasku u igri primio precizan pas na 30-ak metara od gola pa se sjurio prema kaznenom prostoru, prevario domaćeg braniča i prizemnim udarcem plasirao loptu u mrežu! Bio mu je to drugi gol u dresu napolitanaca, a prvi u ovoj sezoni u kojoj je prethodno skupio samo 182 minute u pet nastupa.

Napoli je došao u vodstvo u 14. minuti golom Ruiza, u 82. minuti Mertens je s bijele točke povisio na 2:0, a točku na ‘i’ stavio je upravo hrvatski ofenzivni veznjak koji je tako pobjedu učinio još uvjerljivijom.

Andrija Balić ostao je na klupi Udinesea koji se nalazi na 15. poziciji, dok je Ancelottijeva momčad na najbolji način iskoristila kiks Juventusa protiv Jurićeve Genoe i smanjila zaostatak na četiri boda.